E Vitamini İçeren Krem İsimleri, Faydaları ve Fiyatı

Cilde faydalı olan ve cildin genç kalmasını sağlayarak nemlendirici etkisi olan E vitamini bakımından zengin olan kremlerin isimleri, fiyatlar, faydaları ve kullanım şekli

Madecassol Krem ve E Vitamini

E Vitaminli Kremler

Yanık tedavisi başta olmak üzere cilt sorunlarının tedavisinde kullanılmakta olan Centella Asiatica Ekstresi etken maddesine sahip bir kremdir. Deri üzerinde oluşan yaraların ve çatlaklar için üretilmiş bir krem olmaktadır. İnsanların ciltlerinde kırışıklığı önlemesinde yararlı olan ve sivilce izleri gibi lekelerin yok olmasını sağlayacak olan kremin E vitamini ile karıştırılarak cilde uygulanması durumunda daha etkili olması ile bilinmektedir. E vitamini krem yapmak için Madecassol krem ile birlikte uygulamanız önerilmektedir. Cilt kırışıklıkları olmayan insanların yaşlanmasını durdurmak için mutlaka için şu karşışımı uygulaması önerilmektedir.

  • 1 çay kaşığı Madecassol krem;
  • 1 ampul E vitamini.

 Bir kabın içerisine Madecassol kremden 1 çay kaşığı miktarında konulmalıdır. İçerisine eczanelerden satın aldığınız E vitamini kapsülünden 1 tane kırıp karıştırın. Bu karışımı temizlediğiniz cildin üzerine çok ince tabaka halinde sürmeli ve daha sonradan masaj yaparak cilde yedirilmelidir. Cildin gençleşmesi ve kırışıklıkların ayrıca güneş lekelerininde önlenmesinde etkili olan bu karışımı haftanın bir günü temizlediğiniz cildinize uygulamanız önerilmektedir. Bu karışımın bazı insanlarda istenmeyen yan etkiler olarak tüylenme yapması ile bilinmektedir.

Sebamed E Vitaminli Güneş Kremi

Hassas ciltler için üretilmiş olan ve içerisinde bol miktarda E vitamini bulunan özel bir krem olmaktadır. Açık tenli insanların zararlı güneş ışınlarından etkilenmesini önlemektedir. İnsanların güneş ışınlarına karşı korumasını sağlayacaktır. Birçok insanın güneş ışınları sonucunda ciltleri üzerinde meydana gelecek olan lekelerin oluşumunu da engellemektedir. Ayrıca bu krem sayesinde cildin erken yaşlanmasını engelleyecektir. Yeterli miktarda nem dengesini sağlamasını ve cilt kuruluğunun oluşmasının da engelleyecektir. Cildin elastikiyet kaybının oluşmasını önlemesi ile bilinmektedir. Bu sayede de birçok kişinin daha genç kalmasını ve yaşlılık belirtisi olan kırışıklığın önlenmesini sağlayacaktır. Bu kremin günlük olarak açık tenli insanların kullanımı için özel üretilmektedir.

Kremin duş sonrasında temizlenmiş cilt üzerine sürülmesi önerilmektedir. Gün içerisinde cildin yeterli nemini kazanması için istenildiği kadar uygulanabilir.

Nivea Soft Nemlendirici Bakım Kremi

Günlük kullanım için üretilmiş olan ve insanların kuru ciltlerinin önüne geçerek yeterli miktarda nem dengesini kazanmasını sağlamaktadır. Tüm cilt tipleri için uygun olarak üretilmiş olup insanların her gün düzenli olarak birkaç defa ciltlerine ince tabaka halinde uygulamaları önerilmektedir. Bu sayede cildin yeteri kadar yumuşamasını ve esnek olmasını da sağlayacaktır. Cildin tazelenmesinde de oldukça faydalı olan bir kremdir.

Aqua Boost E Vitaminli Nemlendirici Krem

Cildin yeteri kadar nem bulundurmasını sağlamaktadır. Sürüldüğü andan itibaren hızla cilt tarafından emilim gösterecek olduğu için ilk sürümünde kremin faydalarını hemen fark edeceksiniz. Sabah uygulanması sonucunda cildin 24 saat boyunca yeterli miktarda nemli kalmasını sağlamaktadır. Cildin parlamasını engelleyecek ve mat bir görünüme kavuşmasını böylelilikle de daha taze görünmesini sağlayacaktır. E vitamini bakımından zengin olan bu krem cilde tazelik vermesi ile de bilinmektedir. Bu sayede cildin sıkılaşması üzerinde de etkilidir. Krem buğday tohumu yağı ile üretilmiş olup içerisinde herhangi bir paraben barındırmamaktadır.

Derma E Vitaminli Krem

Temizlenmiş cilde uygulanması ile birlikte yenilenmesi ve tazeliğini korumasında etkili olacak E vitamini yönünden çok zengin bir kremdir. Cilt kuruluklarını önleyecek ve bu sayede de beslemesi ile bilinen krem ilk uygulanmasının ardından cilt üzerinde canlanma oluşmasını sağlayacaktır. Cilt hücrelerine ulaşması ile birlikte cildin güçlenmesinde etkili olacaktır. Cildin kırışıklıklarının önüne geçerek daha genç bir görünüme ulaşmasını da sağlamaktadır. Ayrıca cilt üzerinde oluşan lekeleri onaracak bir krem olmaktadır. Günde 2 kez düzenli uygulanması sonucunda yaşlılığı da engelleyecektir.

Bioderma Hydrabio Krem

Kuru ve hassas ciltlerin nemlenmesi için E vitamini bakımından zengin olarak üretilmiş ve cildin derinlenmesine bir nem oranına kavuşmasını sağlayacaktır. Bu sayede de cildin yeteri kadar ışıltısına ve yenilenmesini sağlayacaktır. Düzenli olarak günlük kullanımı önerilmektedir. Çok kuru ciltlerin günde 2 defa temizledikleri ciltlerine uygulamaları öneriliyor. Cildin nemlenmesi ile birlikte yaşlanmasını da engelleyecektir. İnternet üzerinde satış yapan özel alış veriş sitelerinden de satın alınarak kullanılabilir.

E Vitaminli Krem Fiyatları

Krem İsmi Fiyatı
Madecassol Krem 20.26 TL
Evigen E Vitamini Ampul 7.06 TL
Sebamed E Vitaminli Güneş Kremi 58.00 TL
Nivea Soft Nemlendirici Bakım Kremi 13.70 TL
Aqua Boost E Vitaminli Nemlendirici Krem 99.90 TL
Derma E Vitaminli Krem 86.60
Bioderma Hydrabio Krem 77.90 TL


Makale Değerlendiriniz: 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Loading...

© 2024 – Vitaminler ve Mineraller. Tüm Hakkı Saklıdır.