A Vitaminli Kremler, Faydaları, Kullanımları ve Fiyatları

A vitamininin cilde sağlığa faydaları olması ile bilinmektedir. A vitaminli kremlerin eczanelerden ya da alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz. Kremlerin kullanımı ve fiyatları.

Benev Retinol A Vitamini Kremi

A Vitamini Kremleri

Akne ve sivilcelerin yoğun olarak olduğu ciltlerde etkili olmaktadır. Bütün cilt tiplerine uygun olarak üretilen ve etken maddesi A vitamini olan saf bir krem olmaktadır. Kuru ciltlerde kullanılması sonucunda cildin yeterli miktarda nem dengesine kavuşmasını da sağlanacaktır. Sivilcelerin ilk kullanımının ardından hızla azalmasını sağlayacaktır Düzenli kullanımı sonucunda pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı da sağlamaktadır. Cildin parlaması ve zinde kalmasında da etkili olacaktır. Tıkalı olan gözenekleri açarak daha rahat nefes almasını sağlayan A vitaminli kremin soya yağı ekstresi olması sayesinde sivilceleri olduğu kadar hızla azaltması ile bilinen özel bir krem olmaktadır. Kremin internet üzerinden alış veriş siteleri üzerinde satışı yapılmaktadır. Gece kremi olarak bilinen ve cildin daha rahatlamasını sağlamaktadır. Bu sebeple de kullanımı için ilk öncelikle cildin temizlenmesi gerekmektedir.

Akne ve sivilce fazla olan ciltlerin temizlenmesinin ardından göz çevresi dışında yüz ve boyun bölgesine bir miktar sürülmesi gerekmektedir. Temizlenmiş cilde masaj yaparak uygulanmalıdır.

Oriflame  Optimals Hydra Care

Gece kremi olarak bilinmektedir. Oriflame firmasının üretmiş olduğu ve kuru ciltlerde etkili olması ile bilinmektedir. Hassas ciltler için özel olarak üretilen bu kremin yatıştırıcı özelliğinin olması ile bilinmektedir. Cildin beslenerek her zaman için yeterli miktarda nemlenmesini sağlamaktadır. A vitaminli kremler arasında olan ve içerisinde cilt sağlığına da etkili olan E vitamini balkımından da yoğun olarak kullanılarak üretilmektedir. Her akşam cilt temizliğinin yapılmasının ardından bir miktar elinize alarak cildinize masaj yaparak uygulamalısınız. Göz çevresine sürmekten kaçınmanız gerekmektedir. Bu vitaminin içerdiği kremlerin hangileri olduğu konusunda ve kremin cilt üzerinde çok faydalı olması sayesinde kullanımı ile birlikte tıkalı gözeneklerin açılarak nefes almasını sağlar. Bu sayede de kırışıklıklar azalacaktır.

Retinol Skin Brightener

Bu kremin kullanılması yaşlanma karşıtı olarak bilinmektedir. Cildin aydınlanmasında etkilidir. Yaşın ilerlemesi ile birlikte ortaya çıkacak olan kırışıklıkların hızla azalmasını sağlayacaktır. İnsanlarda ortaya çıkacak olan cilt lekelerinin de hızla geçmesini sağlamaktadır. Bitkisel olarak üretilmiş olan ve kırışıklığı olan ciltlerin bu sorununu engelleyecektir. Kırışıklıkların azalmasını sağlayacak olan kremin farklı cilt gruplarına uygun olması ile de bilinmektedir. Kullanımının ardından daha dolgun ve canlı bir cilde ulaşmanızı da sağlayacaktır. Krem şu bölgelere uygulanması etkili olur:

  • Yüz;
  • Eller;
  • Boyun.

Kullanımı için ilk olarak cildin temizliğinin yapılması ve daha sonradan masaj yaparak uygulanması gerekmektedir. Günde iki defa temiz cilt üzerine sürülmesi gerekmektedir. Bu kremi uygulamadan önce her zaman için cildin temizliğini özenle yaparak daha sonradan kuruladığınız cilde uygulamalısınız.

Retinol-X Anti Aging Krem

Bol miktarda A vitamini bakımından zenginleştirilmiş özel formüllü bir krem olarak üretilmektedir. Kırışıklıkların önlenmesinde ilk kullanımı ile etkili olması ile bilinmektedir. İnsanların yaşının ilerlemesi ile birlikte ortaya çıkacak olan çizgilerin ve kırışıklıkların önüne geçerek daha pürüzsüz bir cildin olmasını sağlamaktadır. Bu kremi kullanmanız ile birlikte cildinizin rahatladığını hissedeceksiniz. Nem dengesini sağlayacak ve cildin kurumasını da engelleyecektir. Bu kremi sürmeden önce ilk olarak cildin özenle temizlendiğine dikkat etmelisiniz. Sabah ve akşam temizlendikten sonra kurumuş cildinize sürmelisiniz. Yüz ve boyun bölgesine sürülmelidir. Ağız ve göz çevresine uygulamaktan kaçınmalısınız.

Lirene Retinol D-Forte Krem

Genç kalmanızda etkili olacak ve cildin kırışıklığını önleyecek özel bir krem olmaktadır. Yaşlılığı önlemesi ile bilinmektedir. Hücrelerin yenilenmesini ve daha sıkılaşmasını sağlayacaktır. Yüz bölgesinde meydana gelecek olan çizgi ve kırışıklıkların hızla yok olmasını sağlayacaktır. Cildin daha sıkılaşmasını ve gerginleşmesini sağlamaktadır. Kullanımı sonucunda daha parlak ve aydınlanmış pürüzsüz bir cildin olmasını sağlayacaktır. Bu kremin her akşam düzenli olarak kullanılması faydalı olacaktır. Nazikçe temizlenmiş cilde bir miktar masaj yaparak uygulanmalıdır.

A Vitamini İçeren Krem Fiyatları

Krem İsimleri Fiyatları
Benev Retinol A Vitamini Kremi 725 TL
Optimals Hydra Care Yatıştırıcı Gece Kremi 26,90 TL
Retinol Skin Brightener 59,50 TL
Lirene Retinol D-Forte 98,73 TL
Retinol-X Anti Aging Krem 105,50 TL


Makale Değerlendiriniz: 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Loading...

© 2024 – Vitaminler ve Mineraller. Tüm Hakkı Saklıdır.